Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to nowa jakość w technologii drukarskiej, gwarantuje wysoką jakość oraz niski koszt przy realizacji niedużych nakładów.

Druk cyfrowy to pełnokolorowy i czarnobiały druk z najwyższą jakością do formatu powiększonego A3 (max. wymiar papieru 320x450) na papierach do grubości 300g (grubość wizytówki)

Druk cyfrowy to nie druk z kolorowych drukarek laserowych czy atramentowych. Jest to druk o najwyższej jakości, wodoodporny, możliwy do osiągniecia na najwyższej klasy cyfrowej maszynie marki XEROX.
 • druk na żądanie
  W druku cyfrowym zawsze drukuje się tylko taką ilość materiałów, która jest akurat potrzebna, co pozwala na oszczędności związane z ich przechowywaniem i magazynowaniem a materiały te zawsze są aktualne.
 • niski nakład już od 1 sztuki
  Cechą charakterystyczną druku cyfrowego jest niski koszt, nawet przy realizacji pojedynczych zamówień. Przy wykorzystaniu druku offsetowego nie możecie sobie pozwolić na wydanie jednego katalogu, kalendarza czy czegokolwiek innego. Z wykorzystaniem druku cyfrowego, jak najbardziej!
 • wysoka jakość
  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii druk cyfrowy dorównuje, a niekiedy przewyższa jakością druku offsetowy. Gwarantujemy najwyższą jakość wydruków
 • idealna powtarzalność
  Technika komputerowa gwarantuje, że wszystkie wydruki będą identyczne i w 100% zgodne z dostarczonym projektem. Wszystkie parametry są idealnie zachowane, nawet w przypadku długiego okresu pomiędzy kolejnymi wydrukami.
 • możliwość druku na różnych mediach
  Wszystkie zalety druku cyfrowego zostają nadal zachowane, nawet jeżeli zdecydujemy się by nasz wydruk miał miejsce na innym nośniku niż papier. Na folii, papierze samoprzylepnym możemy wydrukować identyczny wzór bez dodatkowych przygotowań.
 • prostota przygotowań
  Wystarczy zapisać gotową pracę i dostarczyć ją do nas za pośrednictwem internetu. Drukują wówczas Państwo nie wychodząc z biura.
 • terminy realizacji
  Druk cyfrowy to druk do 24 godzin, z możliwością dodruków w czasie 2-3 godzin. Żadna inna technologia nie pozwala na tak krótkie terminy realizacji.