Drukarnia Rzeszów

Drukarnia MULTIDRUK jest częścią grupy reklamowej MULTIMA.
MULTIDRUK to nowoczesna i nieustannie rozwijająca się drukarnia oferująca wysokiej jakości wyroby poligraficzne. Wieloletnie doświadczenie, własne zaplecze produkcyjne, a także wykwalifikowany zespół ludzi, dla których praca w branży stała się pasją, pozwala nam realizować najbardziej śmiałe i niekonwencjonalne pomysły dla rozległej i zróżnicowanej grupy klientów. Zajmujemy się równolegle realizacją prac we wszystkich technologiach stosowanych w poligrafii:

to podstawowa działalność naszej drukarni. Druk offsetowy, ze względu niskie koszty przy większych nakładach jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą drukować szybko, dużo i tanio. Nasze wieloletnie doświadczenie i kompletny park maszynowy pozwalają nam oferować usługi poligraficzne na najwyższym poziomie.
to rodzaj druku stosowany głównie przy produkcjach niskonakładowych. Technika druku cyfrowego stosowana jest również gdy istotną rolę odgrywa czas oczekiwania na zakończenie produkcji.
Drukujemy w technologii, na atramentach rozpuszczalnikowych, trwale łączących się z podłożem. Druk cyfrowy jest odporny na promieniowanie UV, ekstremalne różnice temperatur, wilgoć i inne warunki atmosferyczne. Dzięki możliwości łączenia materiałów wielkość pracy jest nieograniczona.

Bogactwo opanowanych technologii oraz elastyczność działania wraz z wsłuchaniem się w potrzeby klienta pozwala nam na profesjonalne propozycje współpracy już na etapie wykreowania marki, poprzez obsługę graficzną, jak również zapewnienie kontrahentowi kompletu niezbędnych w toku działalności materiałów drukowanych.